Batteri til Trustfire 14500 3.7V 900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Merke | Batteri til 14500 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Trustfire 14500 3.7V 900mAh |
79 Kr 102Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
