178Kr
231Kr
| Spenning | 19V |
|---|---|
| Strøm | 2.37A |
| Effekt | 45W |
| Mål plugg | 4.0*1.35mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 45W 19V 2.37A 4.0*1.35mm |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 19V |
| Strøm | 2.37A |
| Effekt | 45W |
| Mål plugg | 4.0*1.35mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 45W 19V 2.37A 4.0*1.35mm |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
