895Kr
1 163Kr
| Spenning | 19.5V |
|---|---|
| Strøm | 9.23A |
| Effekt | 180W |
| Mål plugg | 5.5*2.5mm |
| Gtin | 6824039980943 |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 180W 19.5V 9.23A 5.5*2.5mm |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 19.5V |
| Strøm | 9.23A |
| Effekt | 180W |
| Mål plugg | 5.5*2.5mm |
| Gtin | 6824039980943 |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 180W 19.5V 9.23A 5.5*2.5mm |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
