Lader til Asus ROG Zephyrus G16 GA403UV-QS020W, 20V, 10A, 200W, Rectangle Conn
| Spenning | 20V |
|---|---|
| Strøm | 10A |
| Effekt | 200W |
| Mål plugg | Rectangle Conn |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 200W 20V 10A Rectangle Conn |
895 Kr 1 163Kr
På lager
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Strøm | 10A |
| Effekt | 200W |
| Mål plugg | Rectangle Conn |
| Merke | Lader til Asus |
| Garanti | 12 måneders |