                            Lader til Asus ROG Strix G531GT-AL030T (20V, 7.5A, 150W, 4.5*3.0mm)
Spenning 20V
Strøm 7.5A
Effekt 150W
Mål plugg 4.5*3.0mm
Merke Lader til Asus
Produkttype Lader til Bærbar PC
Garanti 12 måneders
Artikkelnr Asus 150W 20V 7.5A 4.5*3.0mm
499 Kr 648Kr På lager
Betalingskort
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
30 dagers åpent kjøp!
30 dagers åpent kjøp!
    star star star star star
Tilstand Ny
Spenning 20V
Strøm 7.5A
Effekt 150W
Mål plugg 4.5*3.0mm
Merke Lader til Asus
Garanti 12 måneders