                            Lader til Asus ROG Strix G G531GD-BQ037 (19.5V, 11.8A, 230W, 6.0*3.7mm)
Spenning 19.5V
Strøm 11.8A
Effekt 230W
Mål plugg 6.0*3.7mm
Merke Lader til Asus
Produkttype Lader til Bærbar PC
Garanti 12 måneders
Artikkelnr Asus 230W 19.5V 11.8A 6.0*3.7mm
539 Kr 700Kr På lager
Betalingskort
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
30 dagers åpent kjøp!
30 dagers åpent kjøp!
    star star star star star
Tilstand Ny
Spenning 19.5V
Strøm 11.8A
Effekt 230W
Mål plugg 6.0*3.7mm
Merke Lader til Asus
Garanti 12 måneders