Lader til Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VI, 20V, 6.5A, 130W, Type-C
| Spenning | 20V |
|---|---|
| Strøm | 6.5A |
| Effekt | 130W |
| Mål plugg | Type-C |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 130W 20V 6.5A Type-C |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VI, 20V, 6.5A, 130W, Type-C
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Strøm | 6.5A |
| Effekt | 130W |
| Mål plugg | Type-C |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 130W 20V 6.5A Type-C |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader Modell/Delenummer:
Lader Kompatible modeller:
-
Asus ROG Flow X13
Asus ROG Flow X13 GV302
Asus ROG Flow X13 GV302XA
Asus ROG Flow X13 GV302XI
Asus ROG Flow X13 GV302XU
Asus ROG Flow X13 GV302XV
Asus ROG Flow X13 GV302XV-MU009W
Asus ROG Flow Z13 Gaming
Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VF
Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VU
Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VV
Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VIC
Asus ROG Flow Z13 Gaming GZ301VI
Asus ROG Flow Z13 Gaming GV302XV
