Lader til Asus ROG AD240-00E, 20V, 12A, 240W, 6.0*3.7mm
| Spenning | 20V |
|---|---|
| Strøm | 12A |
| Effekt | 240W |
| Mål plugg | 6.0*3.7mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 240W 20V 12A 6.0*3.7mm |
675 Kr 877Kr
På lager
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Strøm | 12A |
| Effekt | 240W |
| Mål plugg | 6.0*3.7mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Garanti | 12 måneders |