Batteri til Asus PU301LA-RO122G, 11.1V, 3900mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1318 11.1V 3900mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus PU301LA-RO122G, 11.1V, 3900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1318 11.1V 3900mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus AsusPro Essential PU301LA
Asus AsusPro Essential PU301LA-RO064G
Asus AsusPro PU301
Asus PU301LA-RO003G
Asus PU301LA-RO041G
Asus PU301LA-RO049G
Asus PU301LA-RO053G
Asus PU301LA-RO064G
Asus PU301LA-RO073G
Asus PU301LA-RO116D
Asus PU301LA-RO117D
Asus PU301LA-RO122G
Asus PU301LA-RO123G
Asus PU301LA-RO129G
Asus PU301LA-RO140G
Asus PU301LA-RO223G
Asus PU301LA-XB51
