Batteri til Asus NR2201ZA, 15.52V, 3420mAh/56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.52V |
| Kapasitet | 3420mAh/56Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2102 15.52V 3420mAh/56Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus NR2201ZA, 15.52V, 3420mAh/56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.52V |
| Kapasitet | 3420mAh/56Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2102 15.52V 3420mAh/56Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus NR2201
Asus NR2201ZA
Asus NR2201ZC
Asus NR2201ZE
Asus ROG Flow Z13 (2022)
Asus ROG Flow Z13 (2023)
Asus ROG Flow Z13-ACRNM
Asus ROG Flow Z13-ACRONYM
Asus ROG Flow Z13 GZ301
Asus ROG Flow GZ301Z
Asus ROG Flow GZ301ZA
Asus ROG Flow GZ301ZC
Asus ROG Flow GZ301ZE
Asus ROG Flow Z13 GZ301V
Asus ROG Flow Z13 GZ301VI
Asus ROG Flow Z13 GZ301VIC
Asus ROG Flow Z13 GZ301VU
Asus ROG Flow Z13 GZ301VF
Asus ROG Flow Z13 GZ301VV
