253Kr
328Kr
| Spenning | 19V |
|---|---|
| Strøm | 4.74A |
| Effekt | 90W |
| Mål plugg | 4.5*3.0mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 90W 4.74A 19V 4.5*3.0mm |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 19V |
| Strøm | 4.74A |
| Effekt | 90W |
| Mål plugg | 4.5*3.0mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 90W 4.74A 19V 4.5*3.0mm |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
