                            Lader til Asus ADP-65AWA (19V, 3.42A, 65W, 4.0*1.35mm)
Lader til Asus ADP-65AWA, 19V, 3.42A, 65W, 4.0*1.35mm, Rektangel
Spenning 19V
Strøm 3.42A
Effekt 65W
Mål plugg 4.0*1.35mm
Funksjoner Rektangel
Merke Lader til Asus
Produkttype Lader til Bærbar PC
Garanti 12 måneders
Artikkelnr CFX-Asus 65W 3.42A 19V 4.0*1.35mm
149 Kr 193Kr På lager
Betalingskort
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
30 dagers åpent kjøp!
30 dagers åpent kjøp!
    star star star star star
Tilstand Ny
Spenning 19V
Strøm 3.42A
Effekt 65W
Mål plugg 4.0*1.35mm
Funksjoner Rektangel
Merke Lader til Asus
Garanti 12 måneders