                            Lader til Asus ADP-240EB B (20V, 12A, 240W, Rectangle Conn)
Spenning 20V
Strøm 12A
Effekt 240W
Mål plugg Rectangle Conn
Merke Lader til Asus
Produkttype Lader til Bærbar PC
Garanti 12 måneders
Artikkelnr Asus 240W 20V 12A Rectangle Conn
689 Kr 895Kr På lager
Betalingskort
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
30 dagers åpent kjøp!
30 dagers åpent kjøp!
    star star star star star
Tilstand Ny
Spenning 20V
Strøm 12A
Effekt 240W
Mål plugg Rectangle Conn
Merke Lader til Asus
Garanti 12 måneders