159Kr
206Kr
| Spenning | 20V |
|---|---|
| Strøm | 2.25A |
| Effekt | 45W |
| Mål plugg | Type-C |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 45W 20V 2.25A Type-C |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Strøm | 2.25A |
| Effekt | 45W |
| Mål plugg | Type-C |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 45W 20V 2.25A Type-C |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
