Lader til Asus 200W, 20V, 10A, 200W, 4.5*3.0mm
| Spenning | 20V |
|---|---|
| Strøm | 10A |
| Effekt | 200W |
| Mål plugg | 4.5*3.0mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 200W 20V 10A 4.5*3.0mm |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Asus 200W, 20V, 10A, 200W, 4.5*3.0mm
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Strøm | 10A |
| Effekt | 200W |
| Mål plugg | 4.5*3.0mm |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 200W 20V 10A 4.5*3.0mm |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader Modell/Delenummer:
Lader Kompatible modeller:
-
Asus Vivobook Pro 15
Asus Vivobook Pro 15 Q533
Asus Vivobook Pro 15 Q533M
Asus Vivobook Pro 15 Q533MJ
Asus Vivobook Pro 15 Q543MV
Asus Vivobook Pro 15 Q543
Asus Vivobook Pro 15 Q543M
Asus Vivobook Pro 15 Q543MJ
Asus Vivobook Pro 15 N6506CU Gaming
Asus Vivobook Pro 15 N6506 Gaming
Asus Vivobook Pro 15 OLED
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506M
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506MV
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506MU
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506MV-DS71
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506MV-bs91T
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506MU-AS71
Asus Vivobook Pro 15 OLED N6506MU-OLEDS712


