Lader til Asus 18W 15V 1.2A, 15V, 1.2A, 18W, 40 Pin
| Spenning | 15V |
|---|---|
| Strøm | 1.2A |
| Effekt | 18W |
| Mål plugg | 40 Pin |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus EEE Pad Transformer 18W 15V 1.2A |
159 Kr 206Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Asus 18W 15V 1.2A, 15V, 1.2A, 18W, 40 Pin
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 15V |
| Strøm | 1.2A |
| Effekt | 18W |
| Mål plugg | 40 Pin |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus EEE Pad Transformer 18W 15V 1.2A |
159 Kr 206Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader Modell/Delenummer:
Lader Kompatible modeller:
-
Asus EEE Pad Transformer TF101
Asus EEE Pad Transformer TF201
Asus EEE Pad Transformer TF300
Asus EEE Pad Transformer TF700
Asus EEE Pad Transformer TF700T
Asus EEE Pad Transformer Slider SL101
Asus EEE Pad Transformer TF300TL
Asus EEE Pad Transformer Prime TF201
Asus EEE Pad Transformer TF101G
Asus EEE Pad Transformer TF300T
Asus EEE Pad Transformer TF300TG

