499Kr
648Kr
| Spenning | 19V |
|---|---|
| Strøm | 7.7A |
| Effekt | 150W |
| Mål plugg | 5.5*2.5mm |
| Funksjoner | Ny stil |
| Gtin | 6868383349375 |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 150W 19V 7.7A 5.5*2.5mm |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 19V |
| Strøm | 7.7A |
| Effekt | 150W |
| Mål plugg | 5.5*2.5mm |
| Funksjoner | Ny stil |
| Gtin | 6868383349375 |
| Merke | Lader til Asus |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus 150W 19V 7.7A 5.5*2.5mm |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
