529Kr
687Kr
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 14000mAh |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Kategori | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Arlo A-7a 3.7V 14000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 14000mAh |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Kategori | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Arlo A-7a 3.7V 14000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
