Batteri til Arlo Ultra 4K UHD, 3.85V, 4800mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Produkttype | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-4a 3.85V 4800mAh 1 lader +1 batteri |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Arlo Ultra 4K UHD, 3.85V, 4800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Produkttype | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-4a 3.85V 4800mAh 1 lader +1 batteri |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Arlo Pro 3
Arlo Pro 4
Arlo Pro 5
Arlo Ultra
Arlo Ultra 2
Arlo Ultra 4K UHD
Arlo VMS5140
Arlo VMA5400
Arlo VMA5400-10000S
Arlo Ultra +
Arlo VMC5040
Arlo Pro 5S 2K
Arlo VVMC5040
Arlo VVMC4040
Arlo VMC4040P
Arlo VMC4060P
Arlo VMC4050P
Arlo VMC4250P
Arlo VMC4350P
Arlo VMS4240P
Arlo VVMS4340P
Arlo VVMS4440P
Arlo VVMS4640P
Arlo VVMC4050P


