Batteri til Arlo A-1B, 7.2V, 3500mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Produkttype | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-1 7.2V 3500mAh 1 Batteri +1 Lader |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Arlo A-1B, 7.2V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Produkttype | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-1 7.2V 3500mAh 1 Batteri +1 Lader |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


