Batteri til Arlo A-14a, 3.7V, 14000mAh x 2
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 14000mAh |
| Pakke | x 2 |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Produkttype | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-7a 3.7V 14000mAh x 2 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Arlo A-14a, 3.7V, 14000mAh x 2
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 14000mAh |
| Pakke | x 2 |
| Merke | Batteri til Arlo |
| Produkttype | Batteri til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-7a 3.7V 14000mAh x 2 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Arlo A-14a (3.7V, 14000mAh)
Batteri til Arlo A-14a (3.7V, 14000mAh)
Lader til Arlo A-14a (5V, 2A USB-C)
