Batteri til Apple MNWR2LL/A, 3.7V, 19.32Wh/5124mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 19.32Wh/5124mAh |
| Gtin | 68040121153107 |
| Merke | Batteri til iPad Mini |
| Produkttype | Batteri til Ipad |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Apple A1546 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Apple MNWR2LL/A, 3.7V, 19.32Wh/5124mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 19.32Wh/5124mAh |
| Farge | Svart |
| Gtin | 68040121153107 |
| Merke | Batteri til iPad Mini |
| Produkttype | Batteri til Ipad |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Apple A1546 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Apple A1538
Apple A1550
Apple MK6K2LL/A
Apple MK872LL/A
Apple MK8C2LL/A
Apple MK8D2LL/A
Apple MK8E2LL/A
Apple MK8F2LL/A
Apple MK9G2LL/A
Apple MK9H2LL/A
Apple MK9J2LL/A
Apple MK9N2LL/A
Apple MK9P2LL/A
Apple MK9Q2LL/A
Apple MNWP2LL/A
Apple MNWQ2LL/A
Apple MNWR2LL/A
Apple MNY12LL/A
Apple MNY22LL/A
Apple MNY32LL/A
Apple iPad 5.2
Apple iPad Mini 4
Apple iPad Mini 4 A1538
Apple iPad Mini 4 A1550
