Lader til Apple A2941, 28V, 5A, 140W, Magsafe 3
| Spenning | 28V |
|---|---|
| Strøm | 5A |
| Effekt | 140W |
| Mål plugg | Magsafe 3 |
| Merke | Lader til Apple |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Apple 140W 28V 5A Magsafe 3 |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Apple A2941, 28V, 5A, 140W, Magsafe 3
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 28V |
| Strøm | 5A |
| Effekt | 140W |
| Mål plugg | Magsafe 3 |
| Merke | Lader til Apple |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Apple 140W 28V 5A Magsafe 3 |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader Modell/Delenummer:
Lader Kompatible modeller:
-
Apple MacBook Pro 16 inch M3 2023
Apple MacBook Pro 16 inch M2 2022
Apple MacBook Pro 16 inch M1 2021
Apple MacBook Pro 14 inch M3 2023
Apple MacBook Pro 14 inch M2 2023
Apple MacBook Pro 14 inch M1 2021
Apple MacBook Air 13 inch M2 2022
Apple MacBook Air 15 inch M2 2023
Apple MacBook Air 13 inch M3 2024
Apple MacBook Air 15 inch M3 2024


