Batteri til Apple A2369, 3.78V, 29.02Wh/7680mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.78V |
| Kapasitet | 29.02Wh/7680mAh |
| Merke | Batteri til iPad Pro |
| Produkttype | Batteri til Ipad |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Apple A2369 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Apple A2369, 3.78V, 29.02Wh/7680mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.78V |
| Kapasitet | 29.02Wh/7680mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPad Pro |
| Produkttype | Batteri til Ipad |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Apple A2369 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Apple A2377
Apple A2301
Apple A2460
Apple A2459
Apple iPad Pro 11" (2021)
Apple iPad Pro 11" (2022)
Apple iPad Pro 11" A2369
Apple iPad Pro 11" A2377
Apple iPad Pro 11" A2301
Apple iPad Pro 11" A2460
Apple iPad Pro 11" A2459
A2369 Apple iPad Pro 11"
A2377 Apple iPad Pro 11"
A2301 Apple iPad Pro 11"
A2460 Apple iPad Pro 11"
A2459 Apple iPad Pro 11"
Apple iPad Pro 11" 3rd Gen (2021)
Apple iPad Pro 11" 4th Gen (2022)
