Lader til Acer NP.ADT11.009, 19V, 6.32A, 120W, 5.5*1.7mm
| Spenning | 19V |
|---|---|
| Strøm | 6.32A |
| Effekt | 120W |
| Mål plugg | 5.5*1.7mm |
| Gtin | 6851318032125 |
| Merke | Lader til Acer |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer 120W 6.32A 19V 5.5*1.7mm |
289 Kr 375Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Acer NP.ADT11.009, 19V, 6.32A, 120W, 5.5*1.7mm
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 19V |
| Strøm | 6.32A |
| Effekt | 120W |
| Mål plugg | 5.5*1.7mm |
| Gtin | 6851318032125 |
| Merke | Lader til Acer |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer 120W 6.32A 19V 5.5*1.7mm |
289 Kr 375Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader Modell/Delenummer:
Lader Kompatible modeller:
-
Acer Aspire V3
Acer Aspire V3-771G
Acer Aspire V3-771G-9809
Acer Aspire V3-772
Acer Aspire V3-772G
Acer Aspire V3-772G-9460
Acer Aspire V3-772G-9829
Acer Aspire V3-772G-9653
Acer Aspire V3-772G-7616
Acer Aspire V3-771G-6814
Acer Aspire V3-772G-9646
Acer Aspire V3-772G-7616NX
Acer Aspire V3-771G-6443
Acer Aspire V3-771G-6485
Acer Aspire V3-771G-6601
Acer Aspire V3-771G-6650
Acer Aspire V3-771G-666814
Acer Aspire V3-771G-6851
Acer Aspire V3-771G-9456
Acer Aspire V3-771G-9665
Acer Aspire V3-7551G
Acer Aspire V3-5943G
Acer Aspire V3-7745G
Acer Aspire V3-8940G
Acer Gateway ZX4300-31
