Batteri til Acer Aspire V3, 7.4V, 4680mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 4680mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP12F3J 7.4V 4680mAh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Acer Aspire V3, 7.4V, 4680mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 4680mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP12F3J 7.4V 4680mAh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Acer Aspire R14
Acer Aspire S7
Acer Aspire S7 13"
Acer Aspire V13
Acer Aspire V3
Acer Aspire V7
Acer Aspre S7-391-6822
Acer Aspire S7-191-53314G12ass
Acer Aspire S7-391-53314G12aws
Acer Aspire S7-391-53314G25aws
Acer Aspire S7-391-73514G25aws
Acer Aspire 13.3" S7-391
Acer Aspire S7-392
Acer Aspire S7-393
