Batteri til Acer Aspire S7-392-5427, 7.5V, 6280mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 6280mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP13F3N 7.5V 6280mAh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Acer Aspire S7-392-5427, 7.5V, 6280mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 6280mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP13F3N 7.5V 6280mAh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Acer Aspire S7-391-6822
Acer Aspire S7-392
Acer Aspire S7-392 Ultrabook
Acer Aspire S7-392-54208g12tws
Acer Aspire S7-392-54208g25tws
Acer Aspire S7-392-5427
Acer Aspire S7-392-5626
Acer Aspire S7-392-6402
Acer Aspire S7-392-6411
Acer Aspire S7-392-6832
Acer Aspire S7-392-74508G25tws
Acer Aspire S7-392-7836
Acer Aspire S7-392-9404
Acer Aspire S7-392-9460
Acer Aspire S7-392-9877
Acer Aspire S7-392-9890
Acer Aspire S7-393
Acer Aspire S7-393-55204G25ews
Acer Aspire S7-393-55208G25ews
Acer Aspire S7-393-5853
Acer Aspire S7-393-7451
Acer Aspire S7-393-75508G25ews
Acer Aspire S7-393-7810
Acer NX.MT5EK.001
