Batteri til Acer Aspire 5320, 11.1V, 5200mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AS07B31 11.1V 5200mAh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Acer Aspire 5320, 11.1V, 5200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AS07B31 11.1V 5200mAh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Acer Aspire 5220
Acer Aspire 5310
Acer Aspire 5320
Acer Aspire 5520
Acer Aspire 5710
Acer Aspire 5720
Acer Aspire 5710G
Acer Aspire 5720G
Acer Aspire 5720Z
Acer Aspire 5720ZG
Acer Aspire 5910
Acer Aspire 5910G
Acer Aspire 5920
Acer Aspire 6920
Acer Aspire 7320
Acer Aspire 7320G
Acer Aspire 7520
Acer Aspire 7520Z
Acer Aspire 7520ZG
Acer Aspire 7720
Acer Aspire 8920
Acer Aspire 6935G
Acer Aspire 6935

