Batteri til Acer AS5820T, 11.1V, 4400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AS10B31 11.1V 4400mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Acer AS5820T, 11.1V, 4400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AS10B31 11.1V 4400mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Acer AS3820T
Acer AS3820TG
Acer AS4820T
Acer AS4820TG
Acer AS5820T
Acer AS5820TG
Acer Aspire 3820T
Acer Aspire 3820TG
Acer Aspire 4745G
Acer Aspire 4820T
Acer Aspire 4820GT
Acer Aspire 4820TG
Acer Aspire 5820T
Acer Aspire 5820TG
Acer TimelineX 3820T
Acer TimelineX 3820TG
Acer TimelineX 4820T
Acer TimelineX 4820TG
Acer TimelineX 5820T
Acer TimelineX 5820TG
