Batteri til ALWA 51M-D1969DB, 11.4V, 90Wh/7500mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 90Wh/7500mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell DT9XG 11.4V 90Wh/7500mAh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til ALWA 51M-D1969DB, 11.4V, 90Wh/7500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 90Wh/7500mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell DT9XG 11.4V 90Wh/7500mAh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Area-51m R1
Dell Area-51m R2
Dell ALWA51M
ALWA 51M-D1968W
ALWA 51M-D1969PW
ALWA 51M-D1733B
ALWA 51M-D1969DB
ALWA 51M-D1968B
ALWA 51M-D1746W
ALWA 51M-D1735DB
ALWA 51M-D1766W,
ALWA 51M-D1748DW
ALWA 51M-D1748DB
ALWA 51M-D1746B
ALWA 51M-D1766B
ALWA 51M-D1766PB
ALWA 51M-D1766PW
ALWA 51M D17441 DB
ALWA51M-D1968W
ALWA51M-D1748DW
P38E002
Alienware AREA-51M R2
Alienware AREA-51M
ALWA51M-D1968B
ALWA51M-D1969PW
ALWA51M-D1746W
ALWA51M-D1733B
ALWA51M
