Batteri til AEG RX9-1-IBM, 7,2V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7,2V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG S91-0400410-SU2 7,2V 2000mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til AEG RX9-1-IBM, 7,2V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7,2V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG S91-0400410-SU2 7,2V 2000mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
