Batteri til AEG PRO18V, 18V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG L1820S 18V 2000mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til AEG PRO18V, 18V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG L1820S 18V 2000mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

