Batteri til AEG PQ91-P50MB, 25.2V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Gtin | 68741759977221 |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 140231463013 25.2V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til AEG PQ91-P50MB, 25.2V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Gtin | 68741759977221 |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 140231463013 25.2V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
AEG PQ91-50MB
AEG PQ91-ALRGS
AEG PQ91-ALRGY
AEG PQ91-ANIMA
AEG PQ91-ANIMS
AEG PQ91-GREEN
AEG PQ91-P50MB
AEG PQ91ANIMA
AEG PQ92-ALGS
AEG QX 9 1 ALRG
AEG QX 9 1 ALRS
AEG QX 9 1 ANIM
AEG QX 9 1 ANIS
AEG QX 9 1 P5IB
AEG QX 9 1 ULT
AEG QX 9 1 ULTS
AEG QX 9 1 UO
AEG QX9-1-40
AEG QX9-1-4066
AEG QX9-1-40GG
AEG QX9-1-50IB
AEG QX9-1-ALRG
AEG QX9-1-ALRS
AEG QX9-1-ANIM
AEG QX9-1-ANIS
AEG QX9-1-OKO
AEG QX9-1-P5IB
AEG QX9-1-ULT
AEG QX9-1-ULTS
AEG QX9-1-UO
AEG QX91 ANIM
AEG QX9150IB
AEG QX91ALRG
AEG QX 9 1 50 IB
AEG QX 9 1 ANSE
AEG QX 9 1 OU
