Batteri til AEG PI92-6DGM, 7.4V, 4500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | AEG 4060002609 7.4V 4500mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til AEG PI92-6DGM, 7.4V, 4500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | AEG 4060002609 7.4V 4500mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
