Batteri til AEG MXS24, 24V, 2100mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG BBH24 24V 2100mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til AEG MXS24, 24V, 2100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG BBH24 24V 2100mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
