Batteri til AEG HJP001K, 12V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 130503001 12V 2500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til AEG HJP001K, 12V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 130503001 12V 2500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
AEG BID-1201
AEG BS12CA
AEG CAH120LK
AEG CD100
AEG CK212DA CKF-120LM
AEG CR-1201
AEG HJP001
AEG HJP001K
AEG HJP002
AEG HP612K
AEG JG001
AEG LSD-1201PB
AEG LSD-1202PB
Ryobi BID-1201
Ryobi CAH120LK
Ryobi CD100
Ryobi CK212DA
Ryobi CKF-120LM
Ryobi CR-1201
Ryobi CS-1201
Ryobi HJP001
Ryobi HJP001K
Ryobi HJP002
Ryobi HP612K
Ryobi JG001
Ryobi LSD-1201PB
Ryobi LSD-1202PB
