Batteri til AEG EUP 84 DB, 33.3V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 33.3V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 140112530039 33.3V 2000mAh |
779 Kr 1 012Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til AEG EUP 84 DB, 33.3V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 33.3V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 140112530039 33.3V 2000mAh |
779 Kr 1 012Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
