Batteri til AEG 900278826 01, 29.6V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 29.6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 140112530047 29.6V 3000mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til AEG 900278826 01, 29.6V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 29.6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger AEG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG 140112530047 29.6V 3000mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
