Batteri til AEG 0700980420, 14.4V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG B1420 14.4V 3000mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til AEG 0700980420, 14.4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til AEG |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AEG B1420 14.4V 3000mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


