Batteri til A3039, 3.867V, 4383mAh, Svart, Svart
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.867V |
| Kapasitet | 4383mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 15 Plus |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 15 Plus |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til A3039, 3.867V, 4383mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.867V |
| Kapasitet | 4383mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 15 Plus |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 15 Plus |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
