Batteri til A2631, 3.83V, 3800mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.83V |
| Kapasitet | 3800mAh |
| Merke | Batteri til iPhone 13 |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 13 |
179 Kr 232Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til A2631, 3.83V, 3800mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.83V |
| Kapasitet | 3800mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 13 |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 13 |
179 Kr 232Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
