Batteri til A2402, 3.83V, 4000mAh, Svart, Svart
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.83V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 12 |
| Kategori | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | iPhone 12 batteri |
269 Kr 349Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til A2402, 3.83V, 4000mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.83V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 12 |
| Kategori | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | iPhone 12 batteri |
269 Kr 349Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

