Batteri til A1311, 3.7V, 4300mAh/15.91Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 4300mAh/15.91Wh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer A1311 3.7V 4300mAh/15.91Wh |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til A1311, 3.7V, 4300mAh/15.91Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 4300mAh/15.91Wh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer A1311 3.7V 4300mAh/15.91Wh |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
