Batteri til 5B10W42964, 7.6V, 32Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 32Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M2PF1 7.6V 32Wh |
372 Kr 483Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 5B10W42964, 7.6V, 32Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 32Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M2PF1 7.6V 32Wh |
372 Kr 483Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 1-11IGL05-81VT0010CF
Lenovo IdeaPad 1-11IGL05-81VT005RUK
Lenovo IdeaPad 1-11IGL05-81VT006UAU
Lenovo IdeaPad 1-11IGL05-81VT007JHH
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05-81VU001EIX
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05-81VU001SKR
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05-81VU0035PB
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05-81VU0068NZ
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05-81VU006HSB
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05-81VU00FFMJ
Lenovo IdeaPad 1-11IGL05
Lenovo IdeaPad 1-14IGL05
