Batteri til 451-BBZL, 11.4V, 42Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell DJ1J0 11.4V 42Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 451-BBZL, 11.4V, 42Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell DJ1J0 11.4V 42Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 12 7280
Dell Latitude 12 7290
Dell Latitude 12 E7280
Dell Latitude 12 E7290
Dell Latitude 13 7380
Dell Latitude 13 7390
Dell Latitude 13 E7380
Dell Latitude 13 E7390
Dell Latitude 14 7480
Dell Latitude 14 7490
Dell Latitude 14 E7480
Dell Latitude 14 E7490
Dell KG7VF
Dell Latitude 7280
Dell Latitude 7290
Dell Latitude 7390
Dell Latitude 7490
Dell Latitude E7280
Dell Latitude E7380
Dell Latitude E7480
Dell P28S002

