Batteri til 3INR19/65-2, 10.8V, 48Wh/5200mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 48Wh/5200mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1762 10.8V 48Wh/5200mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 3INR19/65-2, 10.8V, 48Wh/5200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 48Wh/5200mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1762 10.8V 48Wh/5200mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad E550
Lenovo ThinkPad E550c
Lenovo ThinkPad E555
Lenovo ThinkPad Edge E550
Lenovo ThinkPad Edge E550c
Lenovo ThinkPad Edge E555
Lenovo ThinkPad E560
Lenovo ThinkPad E555-20DH0008GE
Lenovo ThinkPad E555-20DH000TGE
Lenovo ThinkPad E555-20DH000XGE
Lenovo ThinkPad E555-20DH003JGE
Lenovo ThinkPad E560-20EV000MGE
Lenovo ThinkPad E560-20EV000RGE
Lenovo ThinkPad E560-20EV000YGE
Lenovo ThinkPad E560-20EWS00000
Lenovo ThinkPad E565
Lenovo ThinkPad EDGE E550-20DF0051GE
