Batteri til 3ICP7/64/84, 10.8V, 425mAh/46Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 425mAh/46Wh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP448 10.8V 425mAh/46Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 3ICP7/64/84, 10.8V, 425mAh/46Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 425mAh/46Wh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP448 10.8V 425mAh/46Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

