Batteri til 3786128, 7.6V, 41.04Wh/5400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 41.04Wh/5400mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion 40069239 7.6V 41.04Wh/5400mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 3786128, 7.6V, 41.04Wh/5400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 41.04Wh/5400mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion 40069239 7.6V 41.04Wh/5400mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

