Batteri til 1004036-196059-1, 3.8V, 8400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 8400mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo NB116 3.8V 8400mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 1004036-196059-1, 3.8V, 8400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 8400mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo NB116 3.8V 8400mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 100S-80R2
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY 80R2
Lenovo IdeaPad 100S
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY 80R2002HGE
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY 80R2002JGE
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY 80R2002KGE
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY 80R2002LGE
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY 80R200DHGE
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY(80R2002HGE)
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY(80R2002JGE)
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY(80R2002KGE)
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY(80R2002LGE)
Lenovo IdeaPad 100S-11IBY(80R200DHGE)
Lenovo IdeaPad 100S-80 R2
