Batteri til 0PT6V8, 14.8V, 62Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 62Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell PT6V8 14.8V 62Wh |
460 Kr 598Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 0PT6V8, 14.8V, 62Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 62Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell PT6V8 14.8V 62Wh |
460 Kr 598Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
